Арбітражний звіт Truman666 на користувача PN_Smit

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
В мене з травня місяця ніяк не вирішеться питання😂
Мені навіть смішно що За півтора місяця ніяк не може вирішиться це питання .
А стосовно оператору у телеграм я зовсім був у шоці, перевіряв заявку зовсім з іншим номером
Что тебе смешно если ты мне написал с аккаунта которого даже нет в телеграмм на сегодняшний день. На то время не приходила твоя оплата, а теперь спустя полтора месяца я должен как то отыскать твой платеж. В телеграмм мы уже с тобой связались, там в диалоге будет все решать! Не удаляй тот акк
 
Бро, таже херня! Вчера оплатила, и до сих пор ни ответа ни привета(((
Оператору пиши номер заказа который ты оплатила и чек. Наверняка уже все решено, о проблеме ты сюда пишешь, а о её решения написать даже не подумала
 
Что тебе смешно если ты мне написал с аккаунта которого даже нет в телеграмм на сегодняшний день. На то время не приходила твоя оплата, а теперь спустя полтора месяца я должен как то отыскать твой платеж. В телеграмм мы уже с тобой связались, там в диалоге будет все решать! Не удаляй тот акк
Смішно те
Что тебе смешно если ты мне написал с аккаунта которого даже нет в телеграмм на сегодняшний день. На то время не приходила твоя оплата, а теперь спустя полтора месяца я должен как то отыскать твой платеж. В телеграмм мы уже с тобой связались, там в диалоге будет все решать! Не удаляй тот акк
Так мені смішно, бо це реально все схоже на виставу.
По-перше, я тобі відразу відправив все, що ти від мене просив, а саме чек оплати, потім ти написав, що оплати немає та для доказу оплати сказав щоб я зробив тобі запис екрану як вхожу у мобільний додаток банкінгу та показав цю транзакція з повним відкриттям квитанції на, що я скрипа зубами погодився.
Ти усе передивився та просто нічого не відповів і не заходив до мережі більше 10 днів.
Звичайно я потім і видалив аккаунт бо він мені потрібен був лише для переписки з тобою стосовно цього питання.
По-друге я тобі відразу казав, що телеграмом не користуюсь та роблю замовлення завжди через сайт.
Далі через деякий час твій акаунт був видален зовсім алетм так і не відповів мені не на сайті, ні в телеграмі .
Все це я коментува у дописах цього арбітражу.звичайно тому я свій акаунт телеграм і видалив бо він мені не потрібен, а ти на стільки зайнята людина, що тільки через півтора місяця вирішив відповісти мені!
Шановні скажіть, це ж насправді схоже на виставу, щоб просто не повертати кошти або товар клієнту !!! І після цього ти щє і хочешь зробити з мене виновного у цій ситуації?! Це просто цирк!!!! Запис екрану як я вхожу у додаток та знаходжу цю транзакцію переводу з відкриттям чеку ти передивився, бо у телеграмі це відображає но чому не відповів і зовсім не відповідав півтора місяца це вже загадка !!! Хоча мені здається що просто хтось наплужив і мої гроші пішли зовсім на іншу заявку другій людині, а тепер щоб не платити з свого карману вирішив зробити крайнього мене!
Ти навіть коли перевіряв оплату, з самого початку вже не той код заявки написав але я виправив тебе одразу. Тобі не здається що занадто багато збігів ?!
А вирішувати щє півтора місяця будемо?😂 якщо так то краще я відразу видалю акаунт та залишемо питання на цьому етапі щоб люди читали та робили висновки стосовно покупок у цьому магазині.
Чесно кажучи я вже навіть змирився с цією сумою, хоча і дуже шкода, все ж таки це не малі гроші(((
Я навіть вже і не надіявся що хтось відповість взагалі , та і відповідь побачив випадково)))
 
Останнє редагування:
Нет оплаты!
 

Вкладення

  • 9EB0960C-85F4-4819-95A8-FC1262FB86AF.jpeg
    9EB0960C-85F4-4819-95A8-FC1262FB86AF.jpeg
    100.4 Кб · Перегляди: 11
The sentence on the case № 78 passed. To appeal a decision, contact the Тиснеш руzкіє пєдалі - йди до біса з AMORALLE 🇺🇦 community administrator. The thread is closed.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі Унизу