Арбітражний звіт WalterWhite на користувача LasVegas

WalterWhite

нипанятный
WalterWhite подав новий арбітраж №184:
Арбітраж:Арбітраж №184
Позивач: @WalterWhite
Відповідач: @LasVegas
Сума: 1201 UAH
Додаткова інформація:
SHOP: @TheLV24bot
ORDER: 156821
DATEORDER: 2024-01-23
BANKCARD: 5225 3150 0107 0572
PROBLEM: order
TELEGRAM: https://t.me/@KusanchoS
Подробиці: В мене в цьому магазині більше 100 замовлень на суму понад 300к.
Майже всі знайшов , було декілька ньансів які без проблем вирішились.
Зробивши вночі замовлення я був впевнений що все на місці. Коли зранку я прийшов обшукав той забор (скарб мав бути на магніті) я нічого там не знайшов . Відійшовши декілька метрів я був захвачений представниками ТЦК....
Вже в воїнкоматі я написав про проблему сапорту який відповів що за спробу обману магазину видав мені бан .
 
Я просто хочу зрозуміти за що я отримав бан , я не просив в сапорта п/з я тільки написав що не знайшов і він мене одразу заблокував без ніякого діалогу .
Р.S. мені здається, що моє замовлення хтось зняв до мене , тому що на будинках поруч повно камер і бляха під якою він мав бути була відігнута
Я зробив замовлень в цьому магазині на суму понад 300.000 і не став би я щось вигадувати заради 1200.
Сподіваюсь на ваше справедливе і об'єктивне вирішення проблеми , я не претендую на повернення коштів простору хочу щоб зняли бан і пояснили за що видали його. Дякую
 
Логин: Walter White
Баланс: 6 грн.
PIN: 1399470690
VIP: Да
Управляющий ТГ: Нет
Управляющий: Нет
Поддержка: Нет
Курьер: Нет
Всего успешных заказов: 144
На сумму: 331689 грн.
 
Логин: Walter White
Баланс: 6 грн.
PIN: 1399470690
VIP: Да
Управляющий ТГ: Нет
Управляющий: Нет
Поддержка: Нет
Курьер: Нет
Всего успешных заказов: 144
На сумму: 331689 грн.
В нинішніх реаліях 1200 які не які але гроші, чому я повинен їх дарувати магазину, якщо я їм так непогану виручку приніс . І якщо в сапорта є інфа скільки разів я звертався на рахунок відсутності замовлення , якщо не помиляюсь один або два рази .
Думаю я цілком заслуговую щоб мені вернули мої кошти , або моє замовлення.
 
Увага!
Коментувати скарги можуть лише безпосередні учасники угоди та свідки. Покарання буде жорстоким!
Угорі Унизу