Leon Killer

1.00 зірок 1 Vote

SecureFun

Выживший
З більше ніж 20 замовлень був 1 ненаход, але проблема була вирішена шляхом написання в арбітраж, адміністратор магазину сам мені написав і запропонував закинути 380 грн на внутрішній баланс магазину щоб я міг замовити собі перезаклад! Я замовив, але забрав його сьогодні зранку, тому що вчора ввечері в тих місцях крутилася (цікаво чому) поліція (напевно також закладку хотіли забрати, але я їм напевно трохи помішав). Продукт правда дуже вологий, навіть на фото це видно, але по якості (по відчуттям) значно кращий ніж раніше. Зараз висиплю його весь підсушу, може 0.5 сухого після цього залишиться. Не респект звісно що продукт не досушують, він дуже мокрий і враховуючи що це сульфат я вважаю він без проблем за 10-15 хвилин досушиться.
 

Вкладення

  • image.jpg
    image.jpg
    1.4 Mб · Перегляди: 1
  • image 2.jpg
    image 2.jpg
    1.4 Mб · Перегляди: 1

SecureFun

Выживший
image.jpg
Підсушився за 15 хвилин мій грам, тепер камінці тверді.. Невже важко перед тим як робити закладки його відразу підсушити?)
 

MegaTrevel

Выживший

Amphetamine S (2г)

Цена: 650 грн.
Амфетамін сульфат - класична та постійна пропозиція нашого магазину.

Amphetamine S (5г)

Цена: 1400 грн.
Амфетамін сульфат - класична та постійна пропозиція нашого магазину.

Amphetamine S (1г)

Цена: 400 грн.
Амфетамін сульфат - класична та постійна пропозиція нашого магазину.

Amphetamine S (3г)

Цена: 950 грн.
Амфетамін сульфат - класична та постійна пропозиція нашого магазину.

Amphetamine S (10г)

Цена: 2500 грн.
Амфетамін сульфат - класична та постійна пропозиція нашого магазину.
Здравствуйте,у меня случилась проблема(а именно ненаход!Оператор ваш почти не отвечает в телеграмм,и мне кажется вы меня откровенно швырнули!Прошу администрацию повлиять чтобы мне выдали то за что я заплатил деньги!
 

MegaTrevel

Выживший
Не дивлячись на кількість покупок в магазині (а їх під 30) оператор в телеграмі навідріз відмовився робити перезаклад на ненаход. Мало того, він каже що кладмен на 100% перевірений і ненахода бути просто не може ))) Ну це смішно... Ніде більше я такої політики з приводу ненаходів не бачив і вважаю що це ненормально!!! Та і там всього 1г амфетаміну був...
jbdluwe_1664703211-png.2901
У меня похожая история,я беру у них постоянно а оператор даже не может по человечески ответить
 

Leon Killer

Магазин
Seller
Здравствуйте,у меня случилась проблема(а именно ненаход!Оператор ваш почти не отвечает в телеграмм,и мне кажется вы меня откровенно швырнули!Прошу администрацию повлиять чтобы мне выдали то за что я заплатил деньги!
Ты админу в телегу можешь написать?
Если ты думаешь что выносить такие вопросы на форум и будешь каждый раз получать перезаклад когда тебе вдруг захочется то так не будет.
@Leon_operative сюда пиши
 

MegaTrevel

Выживший
Ты админу в телегу можешь написать?
Если ты думаешь что выносить такие вопросы на форум и будешь каждый раз получать перезаклад когда тебе вдруг захочется то так не будет.
@Leon_operative сюда пиши
Я так не думаю,вы хороший магазин и всегда все на высоте,но почему-то так сложилось,у меня на старом акаунте очень много покупок и всего один ненаход,который мне оператор выдал,этот новый акаунт покупок около 15 и это первая которой нету,оператор не объяснив молчит.Я вас не обманываю и не хочу чтобы обманывали другие.И я этим не пишу что вы плохой,вы лучшие из лучших,но случилась так.Прошу меня понять
 

Aferist420

нипанятный
Оформив 5г білої вдови. На місці кладу немає, та й по фото видно що дуже давній був. Забор біля його був скарб встигли переробити. Зробив жалобу - немає відповіді, написав у два телеграми сапорту та оператору - немає відповіді.
 

Aferist420

нипанятный
Оформив 5г білої вдови. На місці кладу немає, та й по фото видно що дуже давній був. Забор біля його був скарб встигли переробити. Зробив жалобу - немає відповіді, написав у два телеграми сапорту та оператору - немає відповіді.
Написав сапорту, відповідь чекав не довго. Надіслав фото місця кладу, де чітко видно, що господарі ремонтували забор та стовпчик біля його був скарб. Сапорт відіслав кур'єпа провірити, та згодом пообіцяв на наступний день видати нову локу, так як готових не має. Як тільки питання вирішиться, обов'язково залишу позитивний відгук!
 
Угорі Унизу