Магазин leon24.shop (Leon Killer) - Молодец - Решено

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

SecureFun

Выживший
Назва магазину: Leon Killer
Посилання на гілку магазина: Leon Killer
Контакти магазину:
  1. Сайт: leon24.shop
  2. Бот: @Los_Angeles_Pic_bot
  3. Оператор в телеграмі: @LA_SUPP (з ним і виникло непорозуміння)
Номер замовлення в магазині: 274508
Дата замовлення: 2022-09-12 23:56:05
Підтвердження оплати: receipt-1.png
Історія покупок в цьому магазині: до цього інциденту було 23 успішних замовлення. Записати.PNG
Опис проблеми: Не знаю що на цей раз сталося, але прийшовши на місце замовлення я там не знайшов. При цьому оператор навідріз відмовляється робити перезаклад, аргументуючи це такими факторами:
  1. Кладмен 100% перевірений і ненаходів в нього бути не може.
  2. Йому(оператору в телеграмі) заборонили робити перезаклади.
  3. Якщо він все ж зробить перезаклад - гроші за нього знімуть з його кишені.
Я вважаю таку політику магазину з приводу ненаходів неправильною, тим паче враховуючи кількість успішних до цього замовлень... Чому власникам байдуже на своїх постійних клієнтів - загадка...

Докази:
  1. Повної переписки в телеграмі з оператором в мене нажаль немає, тому що я їх постійно чищу... Але ось відповідь оператора на прохання перезакладу:
    jbdluwe_1664703211-png.2901
  2. Фото кладу:
    wxMs1jclu
Ціль арбітражу: Хочу все ж щоб зробили перезаклад!
 

SecureFun

Выживший
І знаєш, вчора замовив в цьому ж магазині і все знайшов, хоча був прикоп і місце в такій ср@ці що жесть) прийшлось йти до місця через склади, чуть собаки не напали між складами, а потім в кінці прийшлось перестрибувати через забор щоб попасти до місця)))) навіть руку поцарапав трохи.. і це я йшлов туди о 20:00 коли темно на вулиці з фонаріком на телефоні і погода просто жесть, скрізь болото і т.д. Але ж знайшов навіть в темноті прикоп!!
 

SecureFun

Выживший
4E528FFB-9BBE-458B-90A3-AE93AF3324B9.png
Є прогрес. Написав продавцю у вказаний телеграм, чекаю на відповідь. По результату відпишу в тему.
 

SecureFun

Выживший
Я думаю проблема вирішена, перезаклад я отримав, тільки забирати його піду вже завтра зранку. По результату відпишу сюди.
 

SecureFun

Выживший
Дякую велике адміністрації amoralle за сприяння у вирішенні проблеми з ненаходом! Проблема була вирішена, адміністратор магазину сам мені написав і запропонував закинути 380 гре на внутрінній баланс магазину щоб я міг замовити собі перезаклад! Я замовив, але забрав його сьогодні зранку, тому що вчора ввечері в тих місцях крутилася (цікаво чому) поліція (напевно також закладку хотіли забрати, але я їм напевно трохи помішав). Продукт правда дуже вологий, навіть на фото це видно, але по якості (по відчуттям) значно кращий ніж раніше. Зараз висиплю його весь підсушу, може 0.5 сухого після цього залишиться. Не респект звісно що продукт не досушують, він дуже мокрий і враховуючи що це сульфат я вважаю він без проблем за 10-15 хвилин досушиться.
image.jpg image.jpg
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі Унизу