PABL🅾️ 🇺🇦@esc_wf ESCOBAR ️ [ВІДГУКИ]

вежливо ні що ти зробив а як ті написав відгук після якого тобі відповіли та запропонували вирішити ти погодився ми з тобою вирішили та було тихо поки знов ти не прокинувся і не почав про це нагадувати отже я зробив висновок що твої слова пусті і діла з тобою не будет
 
Так так так, ну давайте тоді вже розберемось хто де і кому бреше.
З ким ви вирішили питання та яким чином ?? Я у вас купив, потім написав вам за це, ваше реакція на то була : "Зрозуміло" на цьому все, де ви з ким домовлялись та вирішували питання?) Десь ви знатно забрехались. Не вмієте говорити правди, визнавати свої помилки, виправляти їх, та щей звинувачуєте мене в брехні
 

Вкладення

  • Screenshot_2023-03-01-13-30-43-998_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2023-03-01-13-30-43-998_org.telegram.messenger.jpg
    850.8 Кб · Перегляди: 12
  • Screenshot_2023-03-01-13-30-38-001_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2023-03-01-13-30-38-001_org.telegram.messenger.jpg
    744.1 Кб · Перегляди: 12
Так так так, ну давайте тоді вже розберемось хто де і кому бреше.
З ким ви вирішили питання та яким чином ?? Я у вас купив, потім написав вам за це, ваше реакція на то була : "Зрозуміло" на цьому все, де ви з ким домовлялись та вирішували питання?) Десь ви знатно забрехались. Не вмієте говорити правди, визнавати свої помилки, виправляти їх, та щей звинувачуєте мене в брехні
не відкриваются скріни
 
Брав шишку в м.Сарни, дуже здивувала ціна в 165 грн, перепитав в оператора чому так дешево, як відчував що якась підлива буде 😅 в чому оператор мене переконав, мов працюємо два місяці в твоєму місті, тому така і ціна, шишки лють все супер, купляй) купив на свою голову 🤣, дуже зрадів коли взагалі найшов свою ізоленту в лісі, за 10 км від міста😅, хоча в магазині пише що клад саме в місті, не за межами його, думаю ладно пофіг, головно що все в кармані)) і яке ж було моє розчарування коли я відкрив свій грамчик вдома. Шишка повністю промокла, а то й більше вона весь час лежала в волозі, і просто в чикеті перегнила, покурити нормально в цей раз нічого не вийшло, просто якась болотяна жижа за 165 грн, тому хлопці та дівчата будьте готові купляючи в цьому місті шш, що на місці вас жде така от шляпа, яка ждала мене. Що на рахунок сервісу, відразу вдома написав оператору на рахунок цієї проблеми, на що він мені коротко відповів : "Зрозуміло " 😂😂😂
а тепер додавай сюди свої скрін та все для всіх буде зрозуміло
ти запитав за ціну чому вони дешеві я відповів бо вони 2 тижневі або місячні
потів ти іх купив і написав до мене що вона згнила
ці скарби за такою ціною не підлягають заміні бо ціна 50% йде на те що 50% є щоб знайти скарб но ти його знайшов отже скарби усі намісті та лежать довше ніж очіковалось
те що вона гнила якщо це насправді так бо ці всі повідомлення про те що я хочу нагріти тебе на 165 грн надають сумніви у твоїй чесності
то ось я до чого згнити вона могла тому що лежить вже місяц при поганій погоді то сніг то тепло ось так і трапилось
не виключаю те що може десь зіпсувався зіп і туди потрапила волога
 
на мій погляд може хтось десь когось не зрозумів але я не бачу тут ніякої проблеми за яку треба було робити такий безлад про всяк випадок я зробив скріни телеграм
 
в телеграмі ми розмовляли про одне відгук ти написав зовсім інше ось це мене і наштовхнуло з тобою сперечатися
 
Скріни тут лежать вище, я нічого не скриваю, хай люди бачать на думаю чи брати ті шш по 165 чи ні
 
та після моєі фрази зрозуміло ти більне нічого не писав а одразу написав на форум відгку що знов не як тебе не виправдовує бо ти розубравшись у питані одразу почав виливати увесь бруд про мене на форум
 
Скріни тут лежать вище, я нічого не скриваю, хай люди бачать на думаю чи брати ті шш по 165 чи ні
та яж нікого не заставляю іх купувати) то йде уцінка ) якщо іх не купляють за якийсь періуд я іх зазвичай просто видаляю бо коли даешь безкоштовно потім на форумі зно відгуки мов не знайшов пабло сука гоняе мене по лісу
 
та після моєі фрази зрозуміло ти більне нічого не писав а одразу написав на форум відгку що знов не як тебе не виправдовує бо ти розубравшись у питані одразу почав виливати увесь бруд про мене на форум
Так , я очікував що ми якось вирішимо цей "косяк" " не доработку" , я б міг зганяти за ще одним, як би дали щоб впевнитись чи вони всі такі, чи це в цьому чикет порвався і таке вишло, та певно ми один одного не так зрозуміли, буває
 
та яж нікого не заставляю іх купувати) то йде уцінка ) якщо іх не купляють за якийсь періуд я іх зазвичай просто видаляю бо коли даешь безкоштовно потім на форумі зно відгуки мов не знайшов пабло сука гоняе мене по лісу
Якщо натраплю на свіжі шишки в сарнах, в той момент коли буду там, обов'язково куплю і напишу тут що і як)
 
Так , я очікував що ми якось вирішимо цей "косяк" " не доработку" , я б міг зганяти за ще одним, як би дали щоб впевнитись чи вони всі такі, чи це в цьому чикет порвався і таке вишло, та певно ми один одного не так зрозуміли, буває
ну то й ти після цього нічого не написав а залишив негативний відгук
 
Угорі Унизу