Paprika Shop | Основная страница |

Dimastiks

нипанятный
Если покупаю то только в Paprika. Перевёл нужную сумму не карту 15 минут и фото с координатами уже у тебя. Место всегда чёткое,снять никаких проблем никогда нету.
Рекомендую Paprika.
 

Paprika

Магазин
Seller
Та

І чим же ж я на це заслужив, мабудь тим шо зв'язався з такими шахраями? Така відповідь до клієнта тільки зайвий раз підтверджує мою правдивість про ваш маг! Шахрайский і кидаловський маг, нікоме не раджу зв'язуватись з ними!
Якщо ми шахраї тоді чому скарга тільки від тебе? сюди можуть зайти і написати будь-хто з клієнтів
 

Paprika

Магазин
Seller
Если покупаю то только в Paprika. Перевёл нужную сумму не карту 15 минут и фото с координатами уже у тебя. Место всегда чёткое,снять никаких проблем никогда нету.
Рекомендую Paprika.

Дякую за відгук, працюємо в тому ж дусі.
 

Alen1

нипанятный
Якщо ми шахраї тоді чому скарга тільки від тебе? сюди можуть зайти і написати будь-хто з клієнтів
а ти читай уважніше відгуги прго свій маг і побачиш шо вони не тільки від мене, ти навіть це не можеш зробити як слід, тільки кидати та виправдовуватися можеш!
 

Alen1

нипанятный
а де ти читаєш? може ти шопи переплутав
у відгуках вашего шопа я читаю! Так гарно працюєте, що навіть не можете побачити шо в машому ж шопі пишуть!? Це ще раз підтверджує мої попередні висновки шо ви шахраї!
 

SERB_$

нипанятный
Якщо ми шахраї тоді чому скарга тільки від тебе? сюди можуть зайти і написати будь-хто з клієнтів
Не только от него, тоже самое кидалово грубит опер бросает города которых у вас нет с другого города можно и кинуть . Земля круглая есть и у меня знакомые с Кировограда пускай ходит и оглядуется
 

Paprika

Магазин
Seller
Не только от него, тоже самое кидалово грубит опер бросает города которых у вас нет с другого города можно и кинуть . Земля круглая есть и у меня знакомые с Кировограда пускай ходит и оглядуется
Я тебе уже ответил на нормальном языке. У нас нет никаких других городов.
У нас остался старый чат, от него был утерян досутуп, там много спама и рекламы левых шопов. Все актуальные ссылки есть на данном форуме !!!!
Ты попал на фейка или другой магазин! не путай рот с пиздой , а чай с мочей ! Как тебе еще обьяснить ?
 

Paprika

Магазин
Seller
у відгуках вашего шопа я читаю! Так гарно працюєте, що навіть не можете побачити шо в машому ж шопі пишуть!? Це ще раз підтверджує мої попередні висновки шо ви шахраї!

Відгуки нормальних клієнтів подивись

1) https://t.me/+MYYFlMjtL5A3ZTg6

2) https://t.me/+jhCiUZGtnKY1Y2Fi
 

SERB_$

нипанятный
Вонючка это твоя кликуха или фамилия ?
Даун он и в Африке даун но в твоём случае в Кировограде. Но это не касается людей которые действительно болеют их жаль. А ты не человек ты ДАУН з большой буквы и тебя не жаль бо ты гнилой я думаю и друзей у тебя нет общаться не умеешь 🤡
 

Paprika

Магазин
Seller
Даун он и в Африке даун но в твоём случае в Кировограде. Но это не касается людей которые действительно болеют их жаль. А ты не человек ты ДАУН з большой буквы и тебя не жаль бо ты гнилой я думаю и друзей у тебя нет общаться не умеешь 🤡
Ты хуепутало , о чем с тобой разговаривать ?? Я тебе уже сказал ты перепутала магазины , иди нахуй дура запаянная , ищи своих . Еще одно сообщение получишь бан на форуме.
 

jackie8557@gma

нипанятный

Дорогие друзья, вас приветствует "Paprika Shop"​

Вы нашли магазин с высоким уровнем качества , надежными кладами и приятными ценами.
Мы работаем кладами в Кропивницком и отправками НП от 3г.
На этой странице вы найдете актуальные ссылки и цены


A-PVP crystal
· 025– 250грн
· 05 –350 грн
· 1г – 550 грн
· 2г – 900 грн
· 3г – 1200 грн
· 5г – 1700 грн
· 10г – 3000 грн
· 20г – 5000 грн

Бохи Critical Cush
· 1г – 250 грн
· 3г – 650 грн


Amph
· 05 – 250 грн
· 1г - 400 грн
· 3г - 1000 грн

ПРИНИМАЕМ ОПЛАТУ НА БАНК КАРТЫ/BITCOIN/USDT/GLOBAL

САЙТ АВТОПРОДАЖ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
БОТ АВТОПРОДАЖ

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Канал / Отзывы:
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
ЧАТ/РУЛИ/ОБЩЕНИЕ
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
ОПЕРАТОР

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
Работа/Сотрудничество / Опт:
Нужна помощь
 

jackie8557@gma

нипанятный
кидалове? :D:D несподівано) ми вже більше року в роботі і жодного разу нікого не кидали ті хто є нашим клієнтом не дасть збрехати. Бот поповнюється щодня, скарби не затримуються, в чаті нічого не видаляємо. жодного слова правди у твоєму тексті. якщо в тебе виникла якась ситуація. оператор щодня в мережі та вирішує всі ситуації.
Почему оператор не отвечае?
 
Угорі Унизу