Прочитай це і ти не пожалкуєш !

Жигульме

Местный
Війна має свою «психологію».
Вона складається з інформаційно-психологічних атак.
Ми уже пережили всі стани діяльності психіки.
.
І зараз у нас виснаження.
.
Попередній стан — це була ейфорія, яка підкріплювалася дикою злістю до ворога і невичерпною гордістю за наші перемоги. Під час ейфорії ми по максимуму об’єдналися, згуртувалися, зарядилися бойовим духом. Ми могли не спати, не їсти і функціонувати на всю бойову готовність.
.
Але для мозку енергетично важко працювати в такому стані. Тому він включив для себе функцію захисту!
І ми почуваємо себе тотально виснаженими. Можуть бути ознаки депресії через постійну тривогу.
.
Хочу, щоб ви розуміли.
Ворог знає усі ці прийоми! Він на це й розраховує.
Щоби у стані виснаження зламати нас повністю!
Залякати. Обдурити. Знешкодити.
.
Наш мозок потім знову включиться в режим «готовності».
Зараз йому потрібно допомогти пережити виснаження.
.
✅За будь-якої нагоди спимо, навіть якщо для цього треба випити заспокійливе;
✅П’ємо воду. Обезводнений організм не може боротися зі стресом. Вода потрібніша за їжу; Про їжу - також не забувайте! "Режим" впливає не тільки на нас, але й на наші дії!
✅Робимо інформаційні паузи від читання новин І посилаємо у космос гордість, любов і молитви за наших Захисників!
✅Виключаємо режим жалості за усім матеріальним. Ворог на це розраховує, тому нищить наші інфраструктури. Саме постійна жалість за втраченим ще більше підживлює тривогу і вирубує наш мозок. Ми усе відбудуємо. Гроші нам на це надають і будуть надавати!
✅Включіться в план «що я зроблю після війни». це допоможе вашому мозку працювати на ваш порятунок, а не на тихеньке самознищення; Але не забувайте бути корисним! Ми повинні працювати ти злагоджено, як швейцарські часи!
✅ Але якщо ви вже наготували коктейлі молотова - то раджу вам із другом/сусідом - скласти план по прийому непрошених гостей. Тому що якщо у вас буде шанс допомогти і ви за боїтесь - то не забудете це на все життя і будете відпрацьовувати це поки не подолаєте це. Найкращим - буде закидати не танк - а провізію, паливо, або піхоту ворога та іншу важливу техніку.
✅Рятуйтеся гумором і молитвами. Це надійний щит для мозку, щоб трохи знизити кортизол ті інший шлак...
✅Обіймайтеся та не зачиняйтесь у собі! Спокійно діліться своїми переживаннями із сім'єю!
✅Говоріть близьким "я тебе люблю", "ти мене надихаєш" та інше.... Такі слова допомагають тримати сили.
✅ Не вірити, не поширювати не перевірену інформацію. Та заважайте робити це ворогу! Нас ніхто ніколи не здасть!І ми переможемо ! Справедливість і Творець - на нашому боці!
.
Всіх люблю. Обійматися будемо під час перемоги.
 

Оnyxion

Местный
Прочитал и не пожалел (y) Достойный материал, информативно. Всем мира во всём мире, ждём победы 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
 

stalker93

Новорег
Уничтожить провизию это конешно хорошо) Но эти орки потом пойдут её добивать "мародёрством"
Для пехоти самое оно)
Яростно плюсую) Материал что нужно
 
Угорі Унизу