ТОВ "Banderiks"

5.00 зірок 1 Vote

bandb

Местный
Привіт шановний відвідувач!


Вітаємо на нашій сторінці і будемо робити все можливе, щоб будь-який ваш день починався з візиту до нашого представництва! Наша команда працює в сфері RC з 2020 року, тому ми знаємо що вам запропонувати і як це правильно зробити.
  • Скарбмени вищої категорії з досвідом більше 10000 проданих адрес
  • Привітний оператор та адміністрація
  • Товар найвищого гатунку, який було виготовлено в наших лабораторіях
  • Відмінний технічний функціонал, що надає платформа amoralle
  • Гарантія на скарби 4 години
  • Гнучка цінова політика
  • Швидка відповідь підтримки протягом робочого часу
  • Доставка за адресою клієнта
  • Пошта по всій країні (опт/мініопт)
  • Реферальна система (15% від суми ваших рефералів отримуєте на рахунок)
  • Додаткові сервіси та послуги. Немає нічого неможливого.
Це наші основні приорітети та послуги, які в будь-який момент можуть отримати наші клієнти.
Час ставати одним з них!


Наш магазин працює в наступних містах:
  • Львів
  • Дрогобич
  • Трускавець
  • Борислав
  • Стрий
  • Новояворів
  • Дніпро

Сайт: https://banderx.top
БOT: https://t.me/bandaborisbot

В разі виникнення запитань/проблем/отримати доступ в чат/канал відгуків - звертайтесь до оператора @bndrks
 
Останнє редагування:
так це дійсно так у Мене друг ! зробив дві покупки водин день- кошти зайшли за призначенням а ось адреси не прийшли .
бот небаче на баланс не повернуто оператор на морозі тай йще з балансу зняв поза ТИСЯЧУ та заблокував до 8-березня!!!!! точно не порядний
Привіт! Цей покидьок знову записав з балансу кошти ні за що !!!!! ШВИР !!!!! Закінчений на шкарпетки собі візьми мудак
 
Всім доброго часу доби, хочу розказати вам як вчора я мінуснувся на 2500 у бандерікса.. Вчора в моєму постійному магазині де в мене 900 покупок небуло товару, я вирішив познайомитись з цим шопом. Взяв таксі поїхав в сосіднє місто, на останні гроші купив грам альфи, прихожу на місце а там нічого, мовчу про якість роботи кури і оформлення клада в боті... нуль інформативності і як наслдідок незнаєш шо ти маєш шукати, і де воно має бути вся інформація це одна стрілка на фото вночі на відстані 4-5 м і думай куда вона показує.ну то таке. незнайшов опер годину не відписував поті появився написав шо я би мав там знайти і де воно приблизно мало лежати я вернувся знов всьо перерив навіть копав вглиб хоть це не підкоп а схованка клад прост о мав бути зверху. Ну я думаю буває всяке може чайка якась. Захожу до знайомого зичу на 0.5 каупляю і як не дивно все на місці. Вертаюсь додому намучую ше досить не мало грошей беру знов таксі купляю один грам і їду. приїжжаю на місце і розумію шо по тому фото в тому місці без уточнення янічого не найду бо темно сніг паде чорний маленький клад в траві поколіно з стрілкою яка показує на 10 кв.м трави поколіно. Пишу оператору відповіді нема. відповідає але йому кура не відписує шоб уточнити.... я на нервах купляю ше один грам але в сосідньому місці ше 10км дальше бо там де я був більше кладів небуло ніяких. їду я за третім грамом фото того разу в день роблене і стрілкам указує прямо під стовп ну думаю то точно найду приходжу на місце а на підході до стовпа трава примята видно шо хтось був, підхожу до стовпа обдивляюсь повністю навкруг нього радіусом в метр голими руками всі грудки землі перебираю а сніг валить мене трусить....кароче ненаход пробую зробити фото, нічого не виходить х сідаю в таксі їду назад до другого кладу думаю може зарас кура відпише де шукати поки я доїду. доїхав а вн не відписав я ше раз безрезуль тптно полазив пощупав землю поморозив руки. тут в боті зявилась 0.5 напевно хїтось бронюавав але так і не купив. я кукпляю 0.5 в тому ж місці і оь чудо всьо на місці, хіба відхожу з точки бачу 3 малолетки рокв по 15 при йшли туда я був і в тому ж місці де я тільки підняв починають всі троє шукати...як так могло статись??? Я так і непоняв як вони взнали де мав бути клад сів і пої\хав додому
 
хіба зайшов в дім опер пише шо клад має бути впритул до бетону а не в траві.Рано я їду Ґзабирати клад приїжжаю там всьо снігом засипано я відгортаю акуратно дивлюсьб під цілим бетоном а не під стрілкою і нічого ненахожу. Появляється товар в мому шопі я їду всьо за секунду нахожу і з грамом їду додому. Вдома пишу оперу 3 грама немає то кура в тебе лупить, він всьо заперечує шо він провірений і ніхто більше не казав йому про ненаходи якісь, пз не дає хоть я просив хіба один затри ненаходи. через пацанів я узнаю шо ше як мінімум двоє людей до мене писало йому про ненаход він і там нічо не віддав їм.ннапе. Пишу йому шо він всьо знає і всеодно покриває то не дає ПЗ, ви кажу напевно з курою на руку милите, або тобі на клієнтів насрати. Кажу шо всім донесу свою історію і на форумі напишу шоб знали люди як до них відносяться за шо він мене видаляє з групи шопу блокує на сайті блокуж в боті і навіть з рулетки видалив моє імя. З другого акаунту пишу в чаті свою історію мене зразу банить і повідомлення моментально стирає. мені така реакція непонятна коли людина нічого за собою не чує. А от для тих хто не чистий така реакція норма. І зразу після моїх слів про куру ту т зявлється нова тема шукаємо курєра львівська обл.значить він поняв накінець шо до чого але ПЗ нікому не дав. Жадність людська то страшний порок, О так я вчора попав на 3 по 730грн і за таксі майже 1000. А оперу хоть би шо знаючи шо то кура намутив і клієнти нівчому невинні він забиває хуй. Робіть висновки самі, моє діло донести то до люду. а купляти чи нє в такої людини рішати хіба вам.
 
А тепер будемо розмовляти мовою фактів.

Клієнт зробив перше замовлення 1гр свіжого кладу альфи, якому ще не було й 24 годин з моменту розкладки, та не знайшов його.

Після цього він вирішив купити ще один клад «за останні гроші», але перед цим почав просити знижку, у чому йому було відмовлено. Цей скраб (0,5 альфи) на «останні гроші» було знайдено. Після цього клієнт зробив ще 3 замовлення ( 2*1 гр альфи та 0,5 альфи). Дивно, що гроші одразу загадково на це з’явилися.

Клієнт знайшов лише клади 0,5, а усі 1гр кудись зникли. Звертаю увагу, що один з кладів був зроблений у іншому місці та іншим кур’єром. Виникає питання: а чи проблема взагалі у шопі?

Протягом усього часу з клієнтом я був на зв’язку та робив уточнення.

Декілька разів наголошував на правила шопу та що саме потрібно робити у випадку ненаходу. Клієнтом ці правила були успішно проігноровані.

Жодного доказу надано не було. Хоча спочатку було сказано, що фото по одному з місць на планшеті, що розрядився, але «потім скину». Фото з інших місць обіцяно було зробити наступного дня. Нічого з обіцяного не було зроблено.

Також почалися припущення у бік кур’єра: «В тебе кура лупить або хто з ним їздить чивозить, або пасуть за нтм»; «Може уура позабирав»;
Погрози та спроби домовитися : «Я завтра плскижую всьо фото якщо ти не зробиш мені хоть один з тих трьох, я буду писати на форумі, в групі, яка ситупція шобдумали добре перед тим як брати. Я тоді і свого не получу але антірекламу ви їапнете і один арбітраж або й два а може і три якщо того під бетоном небуде. Я не лох шоб то так спустити, меге ше на 2000грн ніхто не кижав і не остався неушкодженим.»; «Верни мені хотя один за ті 3 по людськи давай розійдемся»; «Ок дякую. Я починаю. Я в тебе за 3 попросив один, а зразу га мысцы я немыг зробити фотки я пробучпв нычо выдно небуло, а тепер сныг. Добре, по людськи не хочеш, добре хай всі знають шо в теье за магахин, і шо ти на руку милиш з курою, то хіба дибіл нерозуміє шо робиться або той комц то вигідно ти хто з тих 2ох? думаю по моїй ситуації дехто передумає в тебе брати. І правильно зробить»

Після цих слів і був отриман бан. Розпочався спам у чаті та на форумі. Тобто клієнт виконує свої погрози.

На відміну від клієнта, прикріплюю скріни-докази.
 

Вкладення

  • 8FB1C396-4D08-4F0C-BC30-D8FD5C630B7D.png
    8FB1C396-4D08-4F0C-BC30-D8FD5C630B7D.png
    606.3 Кб · Перегляди: 16
  • 60D3C393-700D-4F13-9094-20097521AC23.png
    60D3C393-700D-4F13-9094-20097521AC23.png
    1 Mб · Перегляди: 15
  • 75730E42-AC76-4CEE-917A-20F7B8008197.png
    75730E42-AC76-4CEE-917A-20F7B8008197.png
    448.6 Кб · Перегляди: 13
  • 67D5CC23-A0BE-4E4F-814C-861F4223F5E8.png
    67D5CC23-A0BE-4E4F-814C-861F4223F5E8.png
    624.4 Кб · Перегляди: 12
  • 002D1275-91AE-45C6-B036-9D6D15E6F462.png
    002D1275-91AE-45C6-B036-9D6D15E6F462.png
    679.8 Кб · Перегляди: 11
  • 28FA7253-2485-4A15-B5C0-1D7C16A7C7BB.png
    28FA7253-2485-4A15-B5C0-1D7C16A7C7BB.png
    558.4 Кб · Перегляди: 12
  • BE5EACF4-8250-443E-B068-41BCDD8A22EA.png
    BE5EACF4-8250-443E-B068-41BCDD8A22EA.png
    1.9 Mб · Перегляди: 13
  • 6AAA0091-1336-42E5-AEC1-A70E957205F4.png
    6AAA0091-1336-42E5-AEC1-A70E957205F4.png
    592.7 Кб · Перегляди: 10
  • D633CC25-698C-45B0-959D-A0F27A925482.png
    D633CC25-698C-45B0-959D-A0F27A925482.png
    501.4 Кб · Перегляди: 9
  • 32360B37-1144-4625-9601-60F35B2A1633.png
    32360B37-1144-4625-9601-60F35B2A1633.png
    470.6 Кб · Перегляди: 11
привіт всім така ситуація купив скарб детально місце перешук ненайшов нажаль невказано точно в чому чи іза чи знов папірчик і точки нехватає це повторяється вже два рази шукаєм але нез що я приблизно то викупаю що як але нажаль ненайшли я оперу напис зауважу куру треба попросити вказувати в чому замасковане чи яка іза і точку було б ідеал дякую за увагу чекаю на перезаклад або любу відповдь чи знижку я маю там 4-5 покупоу на багато ненадіюсь хоть на щось надіюсь ваш шоп прислухається ))):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Привіт! Та йому по на все, і на всіх пересижене чудо , ще не чув що би він пз зробив !
 
Шановні!
Всі скарги в цій темі, які не відповідають правилам магазина, будуть видалятися без можливості подальшої допомоги з боку магазина клієнту за дезінформацію спільноти форуму.
Маєте достатньо доказів - я вас чекаю в арбітражі на цьому форумі, де ви маєте можливість довести свою правоту і отримати компенсацію.
 
Шановні!
Всі скарги в цій темі, які не відповідають правилам магазина, будуть видалятися без можливості подальшої допомоги з боку магазина клієнту за дезінформацію спільноти форуму.
Маєте достатньо доказів - я вас чекаю в арбітражі на цьому форумі, де ви маєте можливість довести свою правоту і отримати компенсацію.
Давай Я з
Шановні!
Всі скарги в цій темі, які не відповідають правилам магазина, будуть видалятися без можливості подальшої допомоги з боку магазина клієнту за дезінформацію спільноти форуму.
Маєте достатньо доказів - я вас чекаю в арбітражі на цьому форумі, де ви маєте можливість довести свою правоту і отримати компенсацію.
бро, та без проблем Маю дуже багато чого довести
 
Привіт ! Типово БОСС!!!!
Ти довго ігноруватимеш ???
Ааааауууу .
Ти що не розумієш своїх дій ?!
Ненаходи ….. Тільки 0,25г є постійно .
На баланс верни
 
Привіт! Та йому по на все, і на всіх пересижене чудо , ще не чув що би він пз зробив !
Пане клієнт, я дозволю собі звернути вашу увагу на наступний допис:

Шановні!
Всі скарги в цій темі, які не відповідають правилам магазина, будуть видалятися без можливості подальшої допомоги з боку магазина клієнту за дезінформацію спільноти форуму.
Маєте достатньо доказів - я вас чекаю в арбітражі на цьому форумі, де ви маєте можливість довести свою правоту і отримати компенсацію.

Хоча про що я кажу… йой.. перепрошую пращенія, геть забув… ненаходи прийом речовин може виклкикати нервові розлади, дратівливість, пригнічує когнітивні функції головного мозку, а також дає забагато віри в себе.

Тут ти вже навіть не розумітимеш, бо оперативка повна була вже на другому абзаці, дуже шкода, бо найцікавіше починається саме зараз.

Додаю до цього допису скріни останніх замовлень цього індивіда, щоб пояснити проблему для тих, хто не так давно відвідує наше представництво на форумі.

Якщо коротко - людина систематично купляє товар і позначає всі придбані скарби як «незнайдені», потім вимагає перезаклад або повернення коштів.
Після численних відмов в розгляді скарг через невиконання регламенту магазину - він і далі дотримується своєї схеми, не лишаючи надії, що своїми безприкметними звинуваченнями зіпсує репутацію магазина.

Окрім скріншотів ще раз хотілося б звернути увагу форумчан на відсутність арбітражних заяв на ресурсі від цього індивіда. 9 дірок з 10 покупок - сміх та й годі:)))

Едік, запам‘ятай цей смак на губах. так смакуватиме кожного разу, коли даси про себе знати.

Якщо ви дочитали до цього момента так нічого і не зрозумівши - співчуваю, але як то кажуть аби не гірше)

В будь-якому разі вдячний за увагу;)

‼️🔝‼️ Став лайк цьому допису, якщо дочитав до кінця і вважаєш @Kaluga Ed балаболом. Назбираємо 30 лайків - кожний третій отримає знижку 100 грн на будь-яку позицію в боті.

‼️ Ваша думка дуже важлива для нас! Якщо маєте скарги чи пропозиції, або хочете долучитися до команди професіоналів - пишіть в ПП на форумі або в ТГ
74DDC794-F3AC-4E7F-B0D2-1E4D8D8EEB0F.jpeg
9DF44E6C-DA07-4BE1-A2FF-E7F63F12B348.jpeg01F94E17-4C09-4597-B14A-C4BE3955DB39.jpeg8A9F5C12-AF9F-414A-8E12-5DCCB263E397.jpeg
 
Ти ган….
Я тепер петицію створю з 13 осіб які не піднімають Ти швир !!!!
щей блокуєш переписку з Тобою не можливо зв’язатись , галава вчому тут підйоб Я кошти оплачую ган….
Ти хоч комусь зробив ПЗ. !!!!???
Ти вернув кошти на Баланс і зняв без причинно 1020 грн потім з другого 81 грн ще пиздіти будеш ган…..
 
Ти ган….
Я тепер петицію створю з 13 осіб які не піднімають Ти швир !!!!
щей блокуєш переписку з Тобою не можливо зв’язатись , галава вчому тут підйоб Я кошти оплачую ган….
Ти хоч комусь зробив ПЗ. !!!!???
Ти вернув кошти на Баланс і зняв без причинно 1020 грн потім з другого 81 грн ще пиздіти будеш ган…..
Де арбітраж, балабол? Не бачу:)
дуже чекаю там твою тему, хочу розмотати тебе вже скорше, щоб ти звідси вже пішов в бан
 
може пасувало б і правопису трохи увагу приділити?
ти годен хіба тут кіпіш підіймати. був би правий - тут мені не свої дитячі нюні розводив а скинув би посилання арбітражного рішення)
в принципі я не проти, апай тему, пий валер'яночку.
 
Арбитраж !
може пасувало б і правопису трохи увагу приділити?
ти годен хіба тут кіпіш підіймати. був би правий - тут мені не свої дитячі нюні розводив а скинув би посилання арбітражного рішення)
в принципі я не проти, апай тему, пий валер'яночку.
Ти дура….
не Тобі судити про правопис!!!
швир Або Ти або тих кого наймаеш !!!!!!!!!
Що за фотки адресів??? без ознак шукай хз що і в чому щей на камерах Мусар ….. заааааап…йййййоооообббббанн….

бувби Ти порядний хочь за весь час , свого shop зробив би ПЗ хочь комусь!!!!!
 
Угорі Унизу