Трип-репорт на Амф-сульфат от PeopleProject

DobroBro

Местный

Всім хай!​


Трип-репорт на Амф-сульфат от PeopleProject​


Лажу по форуму та бачу проби і асортимент досить цікавий нормас так,пишу селлеру та обираю товар амф-сульфат після чого отримую клад та одразу за ним виїзжаю.​


Магазин: PeopleProject​

Ссилка на гілку: Жми сюди

Селлер: @PeopleProject

Тестер: М//24//70//​

Толлер: Середній​

КроссТоллер: Шишки​

Речовина: Амфетамін​

Вид: Сульфат​

Тип: Стимулятор​

Органолептика: Порох білого кольору з легким запахом хімії порошок має перебитий вигляд та є всеоднож трохи камінців.​

Вага: 1грамм​

Дозування: 0.120мг+-та далі ще​

Спосіб вживання:

Назально​

Фото-ссилка: https://ibb.co/JFvr1g9


Трип-репорт:​


00:00 Розпаковую та оглядую речовину та відразу висипаю десь 0.120мг пороху, перебивать було легко, трєк готовий і я його зюзую, пече трішки,норм, ліфти тривали недовго , відразу ж амф дав про себе знати.​

00:30 Першій єфекти це стім та єйфо ,настрій став бадьорим досить непогано відчуваю як амф продовжує набирати оберти.​

01:00 Вже амф вийшов на повну міць, стім став сильніше це добре відчувається, прискорення досить файне, фон доволі плавний, включив трєків на телефоні та закурив цигарку, курив її як потяг на фоні такого оберту.​

03:00 Все тіж єффекти, працюють на повну , стім взяв вверх єфектів, а я в хоботі - справи музика все паралельно виконуєтся бистро на лайті, єнергії занадто хоч марафон біжи.​

05:00 Десь на 30 відцотків єффекти знизились та я креслю ще собі таку дєху як першу, та за 20хвилин єфекти набрали непаганих обертів, прискорення досить чуйне, поки хоботився вирішив зайти до магазину та придбати яблучний сік в банці, досить смачний напій рекомендую всім бро. Думаю досить буде для Трип репорта всю основу я написав , можно робить висновки.​


Висновкі:​


Амф від магазину People Project показав гарну якість мені сподобався , вагань на його придбання немає та має сенс, рекомендцаія пороху буде наявною хто бажає приєднуйтесь до амфетамінових польотів . Магазину дякую! Успіхів!​

Оцінка речовини: 8/10​

Эйфо/Стім: 30/70​

Якість клада: 10/10​

Діалог с селлером: 10/10​

 
Угорі Унизу