Арбітражний звіт SveOfs на користувача Premiumice0101

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

SveOfs

нипанятный
SveOfs подав новий арбітраж №67:
Арбітраж:Арбітраж №67
Позивач: @SveOfs
Відповідач: @Premiumice0101
Сума: 922 UAH
Додаткова інформація:
SHOP: ice24.top
ORDER: 33019
FORUMID: https://amoralle.cc/threads/premium-ice-a-pvp-mef-chistyj-produkt-ot-proizvoditelja.1730/
DATEORDER: 2023-04-28
BANKCARD: 4149 5001 1817 1241
PROBLEM: order
TELEGRAM: https://t.me/Sve_Ofs
Подробиці: Замовляв багато раз всьо забирав останні 2 замовлення підряд ненаходи 1г і 2г оператор ігнорить йому не докажеш в нього всі обманують клади на місті перекладів нема остатаннє замовлення 2 г кур’єр поставив в центральній частині міста в прохідному міці під камінь! Прошу перекласти 2 г я гроші віддав а нічого не отримав нехай за то платить кур’єр











 
видав замість 2 грам 1 грам
Тогда почему предметом арбитража является сумма 922 грн, если это стомость 2г ?
К тому же при подаче арбитража было указано, что оператор игнорирует, как тогда был выдан перезаклад ?
 
Я на новому боті маю 10 покупок на старому більше на 20 з чимось тися грн
 
я багато раз купляв в магазина і все було ок до останніх двох покупок підряд 1 г просив перекласти не переклали я з цим змирився через пару днів взяв 2 і знов нічого не отримав я хочу чесно щоб переклав 2 г
 
Тогда почему предметом арбитража является сумма 922 грн, если это стомость 2г ?
К тому же при подаче арбитража было указано, что оператор игнорирует, как тогда был выдан перезаклад ?
Після того як я зробив цей арбітраж оператор написав шо готовий видати 1 г замість 2 я його забрав Оператор тоді сам почав писати щоб видалив цей арбітраж
 
Після того як я зробив цей арбітраж оператор написав шо готовий видати 1 г замість 2 я його забрав Оператор тоді сам почав писати щоб видалив цей арбітраж
Так если тебе оператор предложил замену в виде 1-го вместо 2-х и тебя это решение устроило, для чего арбитраж ?
 
Так загальному я попав на 1500 грн за 3 грама мені дають 1 г і я попадаю в 1000 грн дуже дякую
 
The sentence on the case № 67 passed. To appeal a decision, contact the Тиснеш руzкіє пєдалі - йди до біса з AMORALLE 🇺🇦 community administrator. The thread is closed.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Угорі Унизу