‼️Правила роботи з магазином‼️ 💗Mashenka💗.

Mashenka

Выживший
‼️Правила роботи з магазином💗Mashenka💗‼️


fouX

Правила придбання та поведінки у нас:
  1. Оплачуйте покупку безпосередньо перед тим, як надіслати мені фото/скрин чека. Чеки, термін яких більше 20 хвилин, не приймаються або потребують попереднього узгодження.
  2. Клад видається тільки на обліковий запис, з якого оформлено замовлення. Прохання видати інший @user відхиляються.
  3. Сума оплати повинна бути не меншою, ніж зазначена у прайсі, без урахування комісії.
  4. Спроба використати чек або скріншот повторно/або підроблений тягне за собою суворий та нещадний бан із обнуленням історії покупця.
  5. За лайку, образи мене залишаю за собою право не видати скарб. Давайте будемо взаємно ввічливі.
6R06

Видача перезакладу:

  1. Час подання заявки на перезаклад обмежено 3 годинами з моменту отримання адреси за відсутності іншої домовленості.
  2. Мінімальна історія покупця – 5 оплачених замовлень. Враховується історія безпосередньо у самому чаті, скрини не приймаються. При необхідності почистити листування, повідоміть мене, я зроблю відмітку з кількістю та датою останньої покупки.
  3. Текстовий опис ситуації має бути інформативним, фото/відео матеріали якісними. Повідомлення, типу "ненахід, що робити", а також каламутні фото/відео без можливості оцінити обстановку прийматися не будуть.
  4. Образи, написані в чаті до розгляду ситуації, розцінюються як відмова від перезакладу з обнуленням історії покупця.

УВАГА!
Здійснюючи покупку, ви за умовчанням погоджуєтесь з вищевикладеними правилами.

Всім знахідок та гарного настрою! 😘

Js1k


контакты:


👨‍👩‍👧‍👦Чатик
📢Канал
👩‍💻Оператор
🤖
Актуальный бот 24/7

 
Останнє редагування:
Угорі Унизу