Тут ведеться запис на проби: A-PVP, Мефедрон, Сульфат-Амфетаміну. Дніпро, Київ, Одеса в роботі!

ВИ:
* маєте три і більше відписаних тріп-репортів
* берете обов'язок відписати тріп за 48 годин

* За тріп написаний українською мовою + один клад в подарунок
@BitMasterne0bit ім'я тут на Аморале і в ТГ @BitMasterne0bit запішіть будь ласка People Project .Ви^^^^^ Файні^^^^^
 
Screenshot-20230727-175814-com-huawei-photos.jpg
 
People привет бро запиши пожалуйста на пробу Одесса Я являюсь клиентом пару недель уже на леге у вас есть в ТГ подписан на вас везде ....моё имя тут на аморале @Ttnc7778 И в ТГ так же @Ttnc7778 ожидаю вас заранее спасиб People Project. Respect)))))
 
Привет вашему шопу хочу стать на пробу Днепр.тг Boroda91.отпишу сделаю Трип репорт все будет в огнях
 


ВИ:
* маєте три і більше відписаних тріп-репортів
* берете обов'язок відписати тріп за 48 годин

* За тріп написаний українською мовою + один клад в подарунок
трохи на фольгу, починаю плавити на повільному вогні. З'являється щільний, білий дим, роблю кілька хороших тяг одна за одною. Тим часом PARALON, озброївшись баяном і невеликою частиною речовини, відлучається у ванну. Через кілька хвилин починаю відчувати перші ефекти. По спині побігли мурашки, почастішало серцебиття, по тілу поширюється хвиля ейфорії, в голові починається вир думок. У цей же час із ванної виходить другий тестер і одразу ж падає на ліжко. На моє запитання як самопочуття отримую у відповідь прохання почекати п'ять хвилин. Розумію, що це і є той самий прихід. Роблю ще кілька невеликих затяжок і перемикаюся на чат форуму.



00:10-00:20 Ефекти наростають із кожною секундою, переповнює почуття ейфорії, з'являється бажання поспілкуватися. Тим часом PARALON приходить до тями. Помітно змінило, помічаю що в нього серед ефектів переважає стим, оскільки почалася суєта по кімнаті, що супроводжується балаканею. На питання чому я курю не за допомогою лампи, пояснюю, що бажання розбирати лампочку немає. Але початок покладено і PARALON було вже не зупинити. Запропонував зробити все самостійно, якщо я розповім як це зробити. У двох словах виклавши суть, новоспечений знайомий взявся до справи. Через хвилину в мене вже була готова до використання лампочка.



00:20-01:30 Сильно сушить, п'ю багато води, але особливо це не допомагає. Час пролітає непомітно, відсутня почуття тривоги та параної. Спілкуємось на різні теми, іноді відволікаючись на чат, я ще примудряюся приймати робочі дзвінки, швидко і чітко виходить доносити інформацію. На фоні грає важкий рок задаючи атмосферу того, що відбувається. Раптово PARALON виявляє бажання покурити через лампу. Засипавши трохи, напалюю жирну хмару, яка на мій подив була вишкірена за раз. Отримавши ствердну відповідь на запитання, чи потягне він вдруге, проробляю все те саме повторно. Диму було менше і зник він за секунду. Присівши на ліжко PARALON ще кілька секунд сидів спокійно і я зрозумів, що дядькові пристойно наперло. Опам'ятавшись, PARALON пересів до комп'ютера попутно розмірковуючи про щось.



01:30-03:30 Ефекти поступово йдуть на спад, з'являється стандартне бажання наздогнати. Насипаю приблизно таку ж кількість, як і вперше; запальничка, трубка та вдих. Трохи тисне на горло, відчуваю, що включило, не скажу, що наперло сильніше, ніж вперше, ефекти просто повернулися на колишній рівень. Злегка паморочиться в голові. Через кілька хвилин все-таки вдається зібратися до купи. Вирішаю трохи відсипати PARALON тому що ввечері цього дня мав їхати додому і не хотілося залишати дядька на голяках.


03:30-05:00 Протягом наступних кількох годин жодних значних подій не відбулося. Майже кожні півгодини я здогадався парою тяг з лампи. Зміни стану не було помічено. З кожною спробою наздогнати на якийсь час продовжувалась дія речовини. PARALON зважаючи на все вирішив обійтися без гри в наздоганяння.


05:00-*** Настав час збиратися та рухатися у бік метро. Оперативно зібравшись, ми покинули межі квартири. Надворі дали себе знати відходу. Мова стає плутаною, в голові каша, хочеться скоріше прилягти. Діставшись до метро і попрощавшись, я рушив у бік вокзалу з наростаючим бажанням наздогнати. Опущу подробиці моїх наздоганянь у туалеті поїзда. На ранок була присутня слабкість у всьому тілі, пристойні тупняки, дратівливість + до всього сильно морозило.

Висновки

Якість отриманого пробника: 7/10
Спілкування з продавцем: Швидко, коротко та по суті 10/10
Якість розташування скарбу: 9/10
Загалом стандартна альфа зі звичними ефектами, без жодних особливостей.
 


ВИ:
* маєте три і більше відписаних тріп-репортів
* берете обов'язок відписати тріп за 48 годин

* За тріп написаний українською мовою + один клад в подарунок
Привіт
Щойно списалися у телезі щодо проби альфи в Одесі,
Залишаю, як і казали, ще й тут заявку
 


ВИ:
* маєте три і більше відписаних тріп-репортів
* берете обов'язок відписати тріп за 48 годин

* За тріп написаний українською мовою + один клад в подарунок
Приветствую магазин и администрацию People Project можно попросить пробу ШШ у вас в Одессе-Маме мой Линк в ТГ @teaoperr я вам в телегу уже отписал ..трипреп обязательно выложу по снятию и употреблению....ожидаю вашего решения ..Спасибо за внимание
 
People ви так и не ответили ....вчера в ТГ Сказали напомнить вечером. .Вы выдадите ???
 


ВИ:
* маєте три і більше відписаних тріп-репортів
* берете обов'язок відписати тріп за 48 годин

* За тріп написаний українською мовою + один клад в подарунок
Вітаю вас шановні адміністратори! Дуже радий зустрічі в https://amoralle.cc/. Маю велике бажання записатися на пробу вашої Альфи або Мефа у місті Києві. Маю приклади репортів але на іншій платформі, на цієї ще не встиг. Буду радий відписати репортаж про це. Дякую.
 
Угорі Унизу